Mantülië, nildor. Nányë alassëa omentielmanen!

Prosinec 2011

Chápete to?!

26. prosince 2011 v 23:38
Dneska mi babička vyprávěla, co se jí stalo ve frontě na nákupu. Stála ve frontě, před ní chlápek a u pokladny jeden platil. Chtěl platit kreditkou, ale ta byla napsaná na ženský jméno, takže mu to pokladní nemohla uznat. Chlápek se s ní hádal, tak ona že zavolá vedoucí aby se to nějak vyřešilo... A chlápek vzal pytel s kafem a mrsknul to prodavačce do obličeje. Úplně jí rozdrtil nos. Babička zavolala záchranku, pod prodavačkou louže krve a chlápek si v klidu odešel.
Chápete to? Já bych toho chlapa zabila, potkat ho. Je to fakt šílený, i to že se ho nikdo nepokusil zadržet... Na druhou stranu kdybych já byla u toho, tak bych nejspíš (to si říkám teď, možná v reálu by to dopadlo jinak) vzala pepřák, stříkla mu ho do obličeje a kopla ho do koulí a zavolala policii. Ale zase se říkáte "je tam spousta metrákovejch chlapů, tak já nebudu riskovat", jenže ani ty nic neudělají. Tyvole. Nechci teď vlastně řešit to že ho nikdo nezastavil, chápu to, jenom mám takovej vztek že on udělá něco takovýho a nikdo ho za to nepotrestá! Bylo to den před štědrým dnem, ta prodavačka má 100% zkažený vánoce a možná i nos do konce života. Je mi to hrozně líto. Představte si že jste její manžel, těšíte se až jí skončí poslední směna a ona vám pak volá z nemocnice že jí chlápek ve frontě rozbil nos. Tyvole, tyvole, tyvole. Mám strašnou chuť tomu kreténovi vyškrábat oči.
Vim že moje myšlenky asi nemaj žádnou návaznost a že jsme asi nic závažnýho nesdělila, jenom mě to tak vyvedlo z míry a je mi tý prodavačky tak líto, že jsem to musela napsat aspoň sem. Utěšuju se tím, že ta prodavačka byla kráva a třeba týrá zvířátka a tohle si zasloužila, ale tak to nejspíš nebude :/ A i kdyby jo, tak ten chlápek je podle mě všech kreténů král. A udělat tohle mi přijde mnohem horší než nějaká krádež nebo podvod. Je to úplně bezdůvodný....