Mantülië, nildor. Nányë alassëa omentielmanen!

Srpen 2009

Sabaton - Metal crue

29. srpna 2009 v 20:09 *Sabaton
Metal crue - naprosto skvělá písnička od Sabatonů. Jak po hudební stránce (ohromně chytlavá), tak po té textové. Dneska jsem si četla text a všimla jsem si, že tam jsou zakódované názvy kapel! Ty co jsem našla jsou tučně, kdybyste vy našli ještě nějakou, dejte mi vědět. Teď jich je 32;)


Sama doma

29. srpna 2009 v 12:34 *Oznámení
Taak lidi nebudete tomu věřit, ale poprvé v životě spím sama doma! Mí rodiče totiž nepřespávaj u svejch kamrádů, ani v lese, ani v hospodě... jsou stašně divný. Bože, nikdy nechci dopadnout jako oni. Ale je to strašně uvolňující pocit, když vím, že tu nejsou a vrátí se až zítra večer. Je to skvělý, nemám co jíst, můžu si pouštět hudbu nahlas, můžu mít otevřený deře do koupelny, můžu zpívat i jinde než ve sprše, můžu skákat po gauči, můžu na něm i přespat. Jojo, dneska hodlám poprvé usnou u televize (konkrétně u Vrány, protože u Pána Prstenů neusnu ani kdybych předtím měsíc nespala).

Ivan Trojan

26. srpna 2009 v 12:58 *ostatní umění
Jak už jsem vám včera zběsila napsala, včera jsem mluvila s Ivanem Trojanem. Řekla jsem mu ať přestane kouřit, nebo umře dřív než já... snad si to vzal k srdci. Což jdu dneska zkontrolovat, kamarádka chtěla taky fotku, tak za mnou přijela z Prahy a jdeme na Karamazovi. Jo to včerejší představení se jmenovalo Dračí doupě a jak už jsem řekla, Ivan se tam učil quenijsky, a potom hráli Dračí doupe, Ivánek byl Hraničář! ♥


Ivánek

25. srpna 2009 v 22:37 *moje kecy
Byla jsem v divadle, mám podpis Trojana a fotku s ním. V tom představení mluvil elfsky. Jsem štastná, ale unavená, rozepíšu se až zítra. Taky dám fotky (já+Bůh a autrogram).

Cesta jde pořád dál a dál...

25. srpna 2009 v 14:07 *básničky
Cesta jde pořád dál a dál
kupředu, pryč jde od mých vrat.
Daleko už mi utekla
a musím za ní pospíchat.
Na lehkých nohou dám se nést,
až k větší cestě, nežli znám,
tam kde se stýká mnoho cest.
A potom kam? To nevím sám.

The road goes ever on and on,
down from the door when it began.
Now far ahead the road has gone,
and I must follow, if I can.
Pursuing it with eager feet,
until it joins some larger way
where many paths and errands meet.
And whither then? I cannot say.

Kdo z vás má rozšířenou verzi Společensta Prstenu, Gandalf tohle na začátku zpívá. Možná je to i v normální verzi, ale myslím že ne. Hmm tu už jsem neviděla pěkně dlouho.

PÁR PAŘMENŮ - PODRUBRIKA

25. srpna 2009 v 13:52 Pán Prstenů
Dokonalá parodie od Bandy trotlů! Muhaha (+ občas i jejich další tvorba)

Norther - Smash (Offspring cover)

21. srpna 2009 v 19:26 *Norther
Už jsem vám sem před časem dávala Smash od Norther, teď obě. Co se vám líbí víc? já se nemůžu rozhodnout, Smash od Offspring je melodičtější, ale víc se mi líbí Petriho hlas, verze Norther je taky takoá tvrdší... co myslíte vy?

Norther:

Offspring:

Viggo

21. srpna 2009 v 14:34 Pán Prstenů
Jsou seřazený tak nějak od tý, kde se mi Viggo líbí nejmíň, až po tu nejkrásnější♥

Ještě než půjdu spát...

20. srpna 2009 v 23:31
Hůů, zjistila jsem že strašně strašně moc miluju Viggo Mortensena:)


Ble ble ble

20. srpna 2009 v 23:30 *Oznámení
Konečně jsem zpátky! Už jsem měla vážně po krk všech těch podomních prodavačů erotických pomůcek! Nee, dělám si srandu, spíš mi vadil špek, zmrzlina, sejra, buřty, cuketa... jsem přežraná. Najedla jsem se nejmíň na 2 roky dopředu:(

Jinak na tý dovolený předtim jsem si koupila fialovej šampón na vlasy, tak jsem zvědavá co z toho vznikne:D

Bohužel nejedu na sraz do Brna, nemám čas ani peníze:( Škoda... snad příště. Jinak ještě ani nevím jestli pojedu do Pardubich, nebo spíš rodiče to nevědí:(

Jdu spát, hyvää yöta;)