Mantülië, nildor. Nányë alassëa omentielmanen!

Červenec 2009

Away...

31. července 2009 v 15:57 *Oznámení
Achjo, musím na chatu. Nevím jak dlouho tam budu, a potom ještě 8.-15. na nějakou zasranou dovolenou s rodičema. Brr, to bude horor. Nevím jestli se mezitím dostanu k počítači, takže se může stát že tu víc jak 2 týdny zas nebudu:(

Jak jsem pekla lembas

30. července 2009 v 18:06 Pán Prstenů
Tak dneska jsem si konečně řekla, že zkusím upéct lembas. Tak, nejdřív jsem smíchala těsto jak je to v návodu, jenomže se to hrozně sypalo. Tak jsem přidávala máslo tak dlouho dokud to bylo jako těsto (a že toho másla bylo fakt hafo). Pak jsem to vyválela na 3 koláče a pekla. V troubě to začalo bublat jako vařící se voda a totálně se to rozteklo, spojilo a ztratilo tvar. Když jsem to pak vyndala, 2 lembasy byly celkem použitelný, ale jedne se úplně rozsypal:D Taky to vůbec nevypadá jak lembas, ale spíš jako bramborák. Je to hrozně mastný a strašně sladký. Jediná lembasí vlasnost je že po čtvrtce lembasu už fakt nemůžu. Příště radši zkusím druhej recept (i když si nejsem úplně jistá že to má cenu...).

tidžarv uduB

29. července 2009 v 23:57
!!!RRRRRRRRRG !uojraT s uktof íjom koobecaf an laen dářop ětšej néterk net A .ěnecárbo ešíp onhcešv ,čatíčop jenarsop mám a álafuoz mesj A

Odjíždím

26. července 2009 v 20:16 *Oznámení
Vrátím se asi ve čtvrtek... jedu na Malou skálu (opět), na "puťák" s Ettelwen. Stejně nepoznáte jestli tu jsem nebo ne, a píšu to sem jenom proto aby přibyl nějakej novej článek:D:(

Lembas

25. července 2009 v 17:06 Pán Prstenů
Lembas je elfský cestovní chléb a smí ho vydávat jen královna, paní Galadriel. Tady je recept:

Benátská noc

25. července 2009 v 11:28 Tarja
Stát 4 hodiny frontu na autogramiádu se vyplatilo, byli jsme 1. (i když jsme po tom před sebe pustili Tilly). Tajra přišla o 25 minut později, to už jsem byla trošku nervózní... všichni přilepený tak těch průzorech v tom stanu... to bylo celkem vtipný. Takže mám fotku s Tarjou a její podpis. Já se o tom vážně nebudu rozepisovat, toho nejsem schopná. Dost mě to vzalo. Btw tu fotku sem hodím až jí dá kamarád na facebook, já neměla foťák.

Pak jsme se dokonce dostali do 1. řady, což jsem vůbec nečekala. Koncert Fixy jsem si fakt užila, usmál se na mě Márdi.. pak Čechomor a Divokej Bill. A.. bože. Asi si to umíte představit:D Co si pamatuju, zpívala Enough, Sing for me, Nemo, Over the Hills and far away, Lost northern star, My little phoenix, Damned and divine... a tak. Jsem mimo, připadám si jako opilá.

EMO

23. července 2009 v 10:44 *FUN
Hmm tak jsem včera (a předevčírem) byla u mladší kamarádky, která si kupuje takový ty věci jako Bravo Girl, Top dívky a podobně... prohlížela jsem si jeden časopeis, ve kterym měl bejt plakát Dr.Housetakyže tam byl, už visí nad skříní, a narazila jsem na nějakou poradnu či co. Nějaká holka prej:

Ahojky Bravo girl!
Vyspala jsem se se svým přítelem bez ochrany. Řekněte mi prosím, jestli se to hodí ke stylu EMO.
Kráva, 13 (to jméno si fakt nepamatuju)

Milá Krávo
Nemůžeš spát se svým přítelem bez ochrany, protože ti je teprve 13, taky bys mohla otěhotnět, a ke stylu EMO se to navíc vůbec nehodí. Jestli s ním chceš opravdu spát, zkus černý nebo bílý kondom, prodávají se i kondomy s motivem lebky. To je EMO.
Bravo Girl

Tohle je přesně ten typ lidí co spolu s hoperama nesnášim ze všeho nejvíc!

Recenze na Pána Prstenů

19. července 2009 v 23:54 Pán Prstenů
Stará, socialistická renenze na Pána Prstenů... je to docela nechutný.

Prsten socialismus zničí!
Jde o další útok proti socialistickému zřízení. Říše zla, z níž se valí popel a dým, je průhledně umístěna na východě, obrazem dělnické třídy, která jednotná v potu tváře buduje těžký průmysl, mají být odporní a zlí skřeti. Samozřejmě, že synáček z buržoazní rodiny nemůže vidět na těžké práci nic krásného a povznášejícího. Obyvatelé západu - zemí oplývajících mlékem a strdím - elfové (neboli aristokracie), lidé (buržoazie) a hobiti (statkáři) žijí naopak v blahobytu (aniž je vysvětleno, odkud jej získávají), a jediné co je trápí, je "hrozba" z východu. "Síly dobra" zde představuje sbírka představitelů těchto rekreačních kruhů, jejich ruce se nikdy nedotkly pořádné práce. Jejich vůdcem je Gandalf, šiřitel zpátečnické ideologie, s jejíž pomocí udržuje obyvatelstvo v nevědomosti a strachu před pokrokem. (...). Není pak divu, že Saruman, zastánce utlačovaných a přítel pokroku, je prohlášen za zrádce a jeho sídlo je zničeno bojůvkou fanatických zpátečníků. Když pak šíří socialismus v Kraji, je chycen a bez soudu potrestán hobity. Podporovanými a placenými kapitalistickou mocností Gondorem. (...). Ale socialismus se naštěstí nedá zničit hozením jakékoliv své relikvie, i té nejposvátnější, do ohně. Drž se, Mordore, obklíčený nepřátelskými reakčními sousedy!

zdroj: kfilmu.net

Můj bratr opět zabodoval

19. července 2009 v 19:15 *FUN
Usnul během Společenstav Prstenu s vynechanejma scénama

Já: Vstávej!
Brácha: Počkej..
Já: Na co?
Brácha: Až me to napadne...
Já: Co?
Brácha: To slovo...
Já: Jaký slovo?
Brácha: No to slovo.. abych věděl jak vzbudit Aragorna..

Strašidla

19. července 2009 v 18:24 *recenze

Fantómové

Shivers
Fantómy vlastně moc nepoužívám, ale Shivers je třída:D Je to blázen, umí číst myšlenky a pohybovat věcmi. Taky ho můžete naučit schopnosti jako Podezřelý zápach nebo tak:D Dostane ode mě 80%:)