Mantülië, nildor. Nányë alassëa omentielmanen!

Zákaz vstupu povolávačům

7. prosince 2007 v 18:35 |  *návody
Duchové: Stonewall, Boo a někdo do místnosti, vzduchu nebo na elektřinu, dobrej je Static (+Aether, Wheatherwitch)
Cíl: Pomoz smrtelníkům vyvolat Darklinga.
! V týhle misi potřebujete všechny 3 smrtelníky, takže je moc nestrašte !
Raindancer
: Raincer je na záchodě v kadiboudě :) Potřebuje, abu ji někdo spláchnul. Na kadibudce je vosí hnízdo, dejte tam někam Stonewalla a použijte Chvění. Vosí hnízdo spadne a pak už jenom počkejte, dokud tam někdo nepůjde a nespláchne. To stane většinou až budete ve sklepě strašit profesora (viz. Postup).
Whisperwind: Whisperwind je chycený v lapači snů v chatce. Ke kolu v místnosti připoutejte Wheatherwitch a dejte Poryvy a zároveň Whisperwindovu Vichřici nebo jenom Aetheřinu Tříštivou píseň.
Postup: Za chatou jsou dveře v zemi vedoucí do sklepa zaházené listím, takže si jich smrtelníci nevšimnou. Postavte k nim Wheatherwhich a použijte Poryvy nebo Stonewallovo Chvění nebo Whisperwindovu Vichřici. Všechny tyhle 3 věci rozfoukají listy, takže smrtelníci ty dveře najdou a půjdou hledat klíč. Ten je v kadibudce, na které visí vosí hnízdo, takže tam nikdo nechodí. Jednoduše tam dáte Stonewalla a použijete chvění, co to hnízdo schodí. Potom najdou i klíč a půjdou do sklepa. Tam je ta kniha, jenomže smrtelníci jsou tupí, takže jí na hromadě krabic nenajdou. Dejte tam Booa a použijte Kinezi, která sundá knihu dolů. Potom jí najdou studenti a chystají se provést rituál, jenomže přijde profesor, kterého je ta kniha, a vyžene je ze sklepa. Jenže vy potřebujete, aby dokončili rituál, takže vyženete pro změnu vy jeho.
Moonscream: Tenhle úžasný (podle mě jeden z nejlepších) duch, je ve sklepě a chce, aby jí viděl nějaký smrtelník. Až odejdou studenti a zůstane tam jenom doktor Krauss, použijte Podivné zjevení.
Postup: Dejte tam co nejvíc svých duchů a strašte, dokud profesor neuteče. Potom nechte smrtelníky dokončit rituál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaké máte nejradši duchy?

skřítky 21.6% (21)
nezbedníky 9.3% (9)
elementály 16.5% (16)
přeludy 12.4% (12)
strašidla 12.4% (12)
děsy 27.8% (27)

Komentáře

1 Veamon Veamon | E-mail | 2. října 2008 v 20:36 | Reagovat

Ahoj našel jsem tady tajného ducha,ale nemohu ho osvobodit je jak je ta chata  a tam někde jsou za ní pokácené stromy a a tam pařez a sekara.něco se musí udělat s tou sekerou aby se osvobodil prosím kdyby jsi na to přišla tak mi to pošli na E-Mail.Dík

2 Veamon Veamon | E-mail | 3. října 2008 v 14:33 | Reagovat

změna může být kdekoliv na poutu zbraně a pařezu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama