Mantülië, nildor. Nányë alassëa omentielmanen!

Podivná seance

4. prosince 2007 v 12:51 |  *návody


Duchové: Aether, Static a potom ještě alespoň jednoho ducha ven (Stonewalla). Dovnitř se hodí Shivers, Boo, Clattercaws...
Cíl: Vyhnat smrtelníky z klubu Alpha Tau
Wendel
: Je v prvním patře v pokoji Teda Gabla. Chce abyste ho vystrašili tak, že uteče, což není problém, protože bez toho byste stejně tuhle misi nemohli dokončit. Použijte Wendelovův Smích, to Teda probudí a pak už ho můžete normálně strašit.
Terroreyes
: Terroreyes je v přízemí ve sklenici. Abyste ho osvobodili, tak tu nádobu musíte rozbít. Dejte před okno Aether a použijte Tříštivou píseň. To rozbije sklenici a Terroreyes je volný.
Lucky
: Lucky je připoutaná dole k automatu. K jelení hlavě v té samé místnosti připoutejte Statica a dejte Bouři jisker. Jestliže ještě nemáte Statica, tak až někdo půjde hrát k automatu, použijte Štěstí a doufejte, že to zabere a že ten smrtelník vyhraje.
Postup: Nejlepší je dát většinu duchů do přízemí, Aether a Stonewalla ven a jednoho ducha do prvního patra (Booa, Wendela). Ve sklepě jsou 3 týpkové a kousek od nich je na zemi pastička na myši. K ní připoutejte Terroreyese a dejte Hrozivý přízrak. Všichni tři okamžitě utečou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama