Mantülië, nildor. Nányë alassëa omentielmanen!

Neobvyklí podezřelí

18. prosince 2007 v 16:54 |  *návody
Duchové: Raindancer, Stonewall. Potom jsou dobrý duchové, co může strašit hodně lidí najednou nebo všude (Buck, Boo, Static, Moonscream...).
Cíl: Všechny vystrašit (kromě Normana Franze (viz. Blue Murder) -u vycvičenějších duchů můžete dát příkaz, aby nestrašili v přítomnosti smrtelníka N. F., nebo ho posednout (pak bude imunní), nebo prostě jenom dávat pozor a v pravou chvíli ducha stáhnout).
Banzai
: (skrytý duch) Připoutejte Stonewalla ke květináči ve vstupní hale.
Electrospasm
: Electrospasm je v podzemí v malé místnosti připoutaný k elektrickému křeslu. K umyvadlu v téže místnosti připoutejte Raindancera a použite Povodeň. Až se voda dostane k Electrospasmovi, tak použijte jeho schopnost Jiskry. Udělá se zkrat a Electrospasm je volný.
Blue Murder
: Blue Murder dole v pitevně vám řekne, že jí zabil jeden z poldů. Musíte zjistit, který to byl a dovést ho k ní. Je to Norman Franz. Musíte vystrašit Andrewa Haida, který je v kanceláři, za kterou je místnost se zabavenými věcmi. Až uteče, přijde Norman a ukradne odtamtud peníze. Potom vám Blue Murder řekne, že je to on. Teď ho tam potřebujete dostat. Někdy tam jde sám, jinak použijte Použejte Murdeřinu Posedlost. Když se to povede, Norman tam zaleze, Blue Murder ho seřve, osvobodí se a Norman uteče.
Postup: Dávejte duchy hlavně do vstupní haly, do místnosti za ní, ven a na chodbu dole. Taky je dobrý dát pár duchů k vězňům. Poměrně rychle se vystrašej, protože nemůžou utéct. Až budou vystrašený, tak otevřete cely (použijte Electrospasmův Zkrat, Banzaiovo Zemětřesení -tak si ale shodíte počítače- nebo Cogjammerovo Šíleně a zběsile). Nezapomeňte na doktora Krausse.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama