Mantülië, nildor. Nányë alassëa omentielmanen!

Horor v Calamityville

4. prosince 2007 v 8:26 |  *návody
Duchové: Stonewall, Boo a potom ňákýho ducha na přilákávání (můžete něco dokoupit v domě Ghůlů). V týhle misi nepotřebujete moc strašící duchy, protože nesmíte vystrašit všechny lidi.
Cíl: odhalte smrtelníkům ukryté těla
Arclight
: Je dole ve sklepě v zazděné místnosti. Před jeho vězěním je kus země, tam dejte Stonewalla a použijte Chvění (nebo Zemětřesení, jestli už jste si ho koupili), a z tý zdi vypadne cihla (cihly). Až bude ve sklepě ňákej člověk, tak dejte Vatru, ten člověk si toho všimne a zavolá údržbáře. Když přijde údržbář, vybourá kus stěny, Arclight se na něho nalepí a je volnej. Údržbář zavolá policii a ta najdou kostru.
Maxine Factor: Je ve druhém patře v zamčené místnosti. Dejte Maxininy Intriky nebo tam připoujtejde Booa a dejte Chrastění řetězů. Až tam přijde ňákej chlápek, tak ty dveře otevře, najde tělo a zavolá poldy. Pořád nechte Intriky nebo Chrastění řetězů, přijde tam ňáká holka, použije make-up a Maxine je volná.
Static: Je na střeše na komíně. Na střechu ke květináči dejte Stonewalla a použijte Chvění (Zemětřesení). Tělo spadne do komína a Static je volný. Do pokoje s klavírem, tam připoutejte Booa a dejte Kinezi. Kosti vypadnou z komína, někdo si jich všimne a zavolá policii.
Postup: Pro dokončení mise stačí najít 2 kostry, takže jí budete muset hrát dvakrát, abyste osvobodili všechny duchy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama